اتحادتان را در تمام زندگی حفظ کنید تا همیشه پایدار و سرافراز باشید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶
خانه » برنامه » اندورید » برنامه لوکیشن موقعیت تقلبی غیرواقعی برای موبایل fake Locations

برنامه لوکیشن موقعیت تقلبی غیرواقعی برای موبایل fake Locations

برنامه لوکیشن موقعیت تقلبی غیرواقعی برای موبایل fake Locations

برنامه لوکیشن موقعیت تقلبی غیرواقعی برای موبایل fake Locations

برنامه لوکیشن موقعیت تقلبی غیرواقعی برای موبایل fake Locations

شـــاید در بســیـاری از موارد شمـــا نیــز مشـاهـده کرده باشــیـــد که برخی از برنامـه های انـــدرویدی محدودیــت هایـی را بر اساس مکان فعلـــی شمـــا اعـــمـــال کرده و نمـــی توانــیـــد از قابلیت های آن استـفاده نمـاییــد.

ایــن گونه اپلـــیکــیشـن ها برای شنــاسـایی مکـان جغـــرافـیــایــی دقیق کاربـــران از جی پی اس دســتـــگــاه استـفاده کرده تا کاربر نتواند با اســـتفاده از روش های معـمول موقعــیت مکــانی خود را تغـــییر دهد. امـــا برای برطـــرف سازی مشـــکـلات همـیـــشـه راهـــی وجود دارد و توسعـه دهــنـــدگــان انـدروید روش های گوناگونی را برای دور زدن چنیــن تحریم هایــی منتـشــر نموده اند که در میـان آن ها می توان به نرم افـــزار های لوکیـشـن جعلی اشاره نمود!

برنامه لوکیشن موقعیت تقلبی غیرواقعی برای موبایل fake Locations

Mock Locations Full (fake GPS path) عنوان یک برنامـه جی پی اس جعـــلــی برای اندروید می باشد که توسط Dvaoru توسعه و در مارکت بزرگ گوگل پلـی منتـــشـر شده است. به کمـک ایـن اپلـیــکــیشـن حرفـه ای خواهیـــد توانــســت به آسانـی هر چه تمام تر موقعـیــت جغــرافیـــایــی خود را بر روی نقــشه تغـــیـیــر داده و محدودیـــت برخـی از برنـــامه های اندرویدی را از بیــن ببـریـــد.

یکـــی از مهم تریـن قابلــیـــت های به کار برده شده در این اپ هوشمـند سیــستـــم بی نظـــیـر ایــجــاد مسیـــر های پیـــموده شده جعــلــی و ذخـیره آن در حافــظه دسـتـــگـاه به عنوان تاریـــخــچـه مکــان های بازدیـــد شده می باشـد ؛ به گونه ای که تنــها کافیـســت مبدا را مشـــخص، و انگشـت خود را بر روی مسـیر دلـخواهــتـان حرکت دهیـــد تا علـاوه بر مشـاهده فاصــلـــه مکان واقعـــی خود تا موقعـیت جعلی یک مســیــر فرضـــی را نیـــز در تاریـــخــچـه دستگـــاه خود ذخـــیـــره نمــاییـــد.

علاوه بر این در توانــایی ذکـر شده قابـــلیــت تنـــظیم میـــزان زمـان ایستادن در هر ایستـگاه و سرعت متوسط در طول مســـیــر نیز قابــل تغـییر می باشد.

اپـــلــیکیشن Mock Locations (fake GPS path) به عنوان یکی از برتـــریــن برنامه های جی پی اس جعـلـــی با بیــش از ۵ میلیون دانـــلود فعال از گوگل پلی توانستـــه اســت امــتیاز ۴٫۰ از ۵٫۰ را توسط کاربـران دریـافت نمایـد که هم اکنون می توانید جدید تریــن نسخه آنـلـاک شده آن را به صورت رایگــان از سایت فارســـروید دریـــافــت نمـایید ؛ این نرم افزار به درخواست جمــعی از شمـا عزیـــزان معرفی شده اسـت!

تغیـــیرات نســـخـه ی v1.33 :

* توانـایی واردات مســیـر در فرمت gpx

باکس دانلود
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق از جمله قالب و مطالب به سایت ماه نو تعلق داشته و هر گونه کپی برداری حرام است . - طراحی شده توسط پارس تمز