سعی کنید اشتباهات دیگران را ببخشید، حس انتقام انرژی منفی دارد.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
خانه » برنامه » اندورید » دانلود تلگرام برای رایانه و لپتاب با قابلیت های جدید / گروه تا ۱۰هزار عضو مسدودیت و …

دانلود تلگرام برای رایانه و لپتاب با قابلیت های جدید / گروه تا ۱۰هزار عضو مسدودیت و …

دانلود تلگرام برای رایانه و لپتاب با قابلیت های جدید / گروه تا ۱۰هزار عضو مسدودیت و …

دانلود تلگرام برای رایانه و لپتاب با قابلیت های جدید با لینک مستقیم از وبسایت تلگرام – ماه نو تقدیم می کند

دانلود تلگرام برای رایانه و لپتاب با قابلیت های جدید / گروه تا 10هزار عضو مسدودیت و ...

تـلـــگـرام نام مســنجـر قدرتـــمـــند و بســیـار امن می باشـــد که کمـــپـــانی سازنـده جدیدا نسخـه ویندوز ان را عرضـه کرده اســـت ، رد و بدل کردن پیام ها در ایــن مسـنجـر بسیار امن می باشد و بدون نگـــرانی از سرقــت اطلــاعـــات و رهـــگــیـــری داده ها می توانـــید به چت با دوستــان خود بپــردازیــد. تمـــرکز بر روی امــنــیـت، باعـث می شود تمامی اطــلاعـات شما رمـزگــذاری شود و در فضـــای ابری ذخـیـره شوند بدین صورت تمـامی کاربــران از سراسر دنیـا قابـلـیــت چت با این ابزار را دارا می باشــند.

ایـــن مســنــجـر در تمـــامــی پلفـتـروم ها نظـیـر تلگرام برای انــدروید ، آیـفون ، مک ، لینوکس و ویندوزفون ارائه شده اســت و می تواند جایگـزیـن مناسبـی برای سایــر مســنجرهــا نظـیر واتس آپ باشــد که صرفـا برای گوشی های همراه ارئه شده اســت ، می باشـد.

دانلود تلگرام برای رایانه و لپتاب

ماه نو  : توسط نسخـه دسکــتاپ قادر به اشـتراک فایـل نیز خواهـــیـد بود ، نرم افـزار بعد از نصـــب لیست مخاطـــبـین و شیوه های ارتباط را پیـــشــنـهاد می دهد ، در هنگام نصـب نرم افـــزار از شمـا یک نام و شماره معتبـــر برای ارسـال کد امنــتــی را درخواست می کند.

توسط نرم افزار قادر به ایجــاد گروه هایـی با بیش از ۲۰۰ نفـــر از لیـســـت تماس خود می باشــیـــد و می توانیئد پیام خودتـان را به بیـش از ۱۰۰ نفـر از گروه همزمان ارسال کنیـــد. نرم افــزار به محـــض هر نوع پیــام شمـــا را با اعـــلـــان باخـــبـــر می کند و همچنــین قادر به ارســـال اســناد، آرشیو، فایــل های موسیقی یا عکـــس به دوستــان خود خواهـید بود. مجـــموعه ای از شکلبک های زیبا برای ارســـال نیــز داخـــل نرم افزار وجود دارنــد.

نرم افزار بسـیــار امـــن و محافــظـــت شده می باشـد و شمـا قادر به ارســال پیام برای دوستان خود که نرم افـزار را روی گوشی نیز نصـب کرده انــد خواهـیـــد بود. ایـــن ابــزار قابــلیـــت نصب روی ویندوزهـای XP / Vista / 7 / 8 و وینـــدوز ۱۰ را دارا می باشد.

قــابــلــیتـ‌ـهاى جدید در نسـخه تلـــگرام ١.١.٩:

– از ایـن پس ابر گروه‌ها می‌تواننـــد تا ۱۰،۰۰۰ عضو داشـــته باشند.
– مدیر گروه با اخـــتـــیارات خاص تعـــیین کنـیـد. انتخـــاب کنید چه کســی می‌ـــتوانـــد عضو بی‌افـزاید، پیامــ‌ها را مدیریت کنــد، کاربران را مسـدود کنــد، اطــلاعـات و نام کاربــری گروه را تغـیـــیـــر دهد، مدیر اضافـه کند، و غیـره.
– اعـضــای گروه را با اختــیارات دقـــیــق مســدود یا محــدود کنـید. مسدودیت نوشتـــن، مسدودیـــت ارسال گیــف و استــیـــکـــر، مسدودیــت ارسال عکـس یا ویدئو، مســدودیت و محــدودیـــت‌ـهای موقتی.
– امکان دیدن گزارش از فعالـیـــت سرویسی اعــضـا و مدیــران در گروه و مدیـران در کانال در طی ۴۸ ساعـــت گذشــتــه در قسـمت تاریخچــه رویداد‌ها – با قابـــلیت جستجو و فیلتـــر.
امـــکان دیدن گزارش از فعــالــیــت سرویسـی اعضـــا و مدیــران در گروه و مدیران در کانال در طی ۴۸ ساعت گذشـــتـه در قســمــت تاریـــخـــچــه رویداد‌ها – با قابـــلــیــت جســـتجو و فیـلتـــر.

همـچنین در این بروز رسانــى:

– حالت شبانه را در منوی اصلی روشن/خاموش کنید.

اطــلـــاعات بیشـــتـر دربــاره ایـن بهــ‌ـــروزرســـانی

https://telegram.org/blog/admin-revolution

New in version 1.1.9:

— Supergroups can now have up to 10.000 members.
— Appoint supergroup admins with granular rights. Choose who can add users, manage messages, block members, edit group info & username, add new admins, etc.
— Restrict and ban supergroup members with granular precision. Read-only bans, GIF & sticker bans, media bans, temporary bans and restrictions.
— Check the new event log to see all service actions taken by members and admins of a channel or supergroup in the last 48 hours.

Also in this update:
— Toggle night mode in the main menu.

More about this update:

https://telegram.org/blog/admin-revolution

 

 

دانلود تلگرام برای رایانه

دانلودتلگرام برای رایانه نسخه پرتابل بدون نصب

باکس دانلود
دانلود تلگرام برای رایانه و لپتاب با قابلیت های جدید / گروه تا ۱۰هزار عضو مسدودیت و …
5.00/55
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق از جمله قالب و مطالب به سایت ماه نو تعلق داشته و هر گونه کپی برداری حرام است . - طراحی شده توسط پارس تمز