هیچ می دانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری ،آرزوی دیگران است.(جک لندن)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
خانه » مسنجر » تلگرام » دانلود فیلترشکن رایگان تلگرام پرسرعت vpn جدید موبایل – سایفون و …

دانلود فیلترشکن رایگان تلگرام پرسرعت vpn جدید موبایل – سایفون و …

دانلود فیلترشکن رایگان تلگرام پرسرعت vpn جدید موبایل

دانلود فیلترشکن رایگان تلگرام پرسرعت vpn جدید موبایل

دانلود فیلترشکن رایگان تلگرام پرسرعت vpn جدید موبایل

شاید با دیدن تیـتر خبـــر متــعـجــب یا ایـن که شاد شده باشـــید، ولی دیدن و استـــفــاده از کلـــمــه “دانـــلود فیلـــترشـکـن رایــگان” تعـــجب بر انگــیـز نیــســت، زیــرا طبق آمـارهـای ارائه شده توسط محبوب‌ـــتـــریــن موتور جستجو جهـان یعـــنی گوگل کلمـه “دانــلود فیلتـرشکــن رایــگان” یکی از پر جسـتــجوترین کلمه‌ــهـای فارسی در چنـــدیـن سال اخـــیر بوده اســت.

 

همیـــشـه مردم کشور ما بحث فیلـتـــریـــنــگ را مختص به ایـــنـــتــرنت ایـران میــ‌دانـند و آن را هنـــجاری می‌دانــنــد که فقـــط در ایران رواج دارد و در هیچ کشور دیـــگـــری اســتفاده نمی‌ـشود. جالـب است بدانید کشورهـــایــی مانـنـــد: آمـــریــکا، انـگــلـیس، ترکــیـــه، استـــرالیا، ایـتـالیــا و … از فیلــتـــریـــنـگ و محــدود کردن دســترســـی کاربــران به بعـــضی از محـــتویات استـــفـاده میـ‌ـکنـــنــد.

 

سایتــ‌ــها و خدمــات اینـتـرنتی به دلــایل مخـتلفــی مسـدود می‌ـــشوند، اما نبـــایـــد ایـن نکـــته را فراموش کرد که مردم اغـلـــب از فیــلـــترشکـن برای دسترسـی به شبـــکـهــ‌ـــهای اجتـمـــاعی و به ویژه محتویات غیر اخلــاقـی بهـره میـــ‌برنـــد. حال اکـثـــر مردم سعـی می‌ـــکــنــند قبــل از هزیـنه برای خریــد “فیـــلــترشکـن” با جستـجوی کلـــمه “دانلود فیـلتــرشکـــن رایـــگــان” به خواستــه خود برســند، امـا ایـــن اتـــفـــاق کمـــتـــر نتیجه می‌ـــدهــد.

 

مطـلـــب ایــنجـــا جالـــب میــ‌شود که مدیـران برخـی از سایـــت‌ـها با سوء اسـتـــفاده از محبوبیت ایـــن کلمـه، مطلـبــی را تهیه میــ‌ـکـنند که کاربر با دیدن تیـــتــر وارد مطـــلــب شود و سبب افـزایش بازدیـــد سایـــت شود. کاربر پس از خســته شدن از جسـتجوهای بی اثـر به سراغ سایـــت‌ــهای فروش فیــلــترشـکـــن می‌رود و گاهی برای یک ماه هزیـنـــه ۳ تا ۱۰ هزار تومانی پرداخت میـ‌ـکــند. حال کاربر با تلاش‌هــای فراوان و هزینــه مبلـــغی توانـــست به محتویات فیلتر شده دستــرســـی پیـــدا کند، اما در ایـن گزارش قصــد بررســی مشــکــلات و معضـلات استــفاده از فیلتـــرشـــکن را داریم. با مطـالعه ایــن گزارش شاید قانع شوید که دیگـــر از فیـــلترشکـــن اسـتــفاده نکنید.

 

فیلترشکن های رایگان

در چنـد سال اخـــیـر شبــکـــه‌ها و سازمانــ‌ـــهای ضد انـــقـــلـاب خارج از کشور اقــدام به تولیـد نرم افزارهایی رایگــان برای دور زدن فیـــلتـریــنگ کردهـــ‌ــانــد، که معــروف تریــن آنـ‌هـــا سایفون ۳ که محـصول رادیو فردا اســت، این شبـکـــهـــ‌هــا هدف خود را از تولید چنــین نرم افـزارهــایـــی فقط بهـره منـــدی آسان و رایــگــان به وبسـایـت های خود می دانـــند، امــا بایــد ایـــن نکته را بدانــیــد که ایـــن نرم افـــزارهـا می توانـــنـــد بزرگ ترین تهدیـد برای حریــم خصوصی شمـــا باشنــد، زیرا اکــثر این نرم افزارهــا به جاسوسی و سرقت اطـــلـــاعــات کاربـران می‌پردازنـــد و ارائه فیــلترشـــکن فقط میـــ‌ـتوانــد گزینــهـــ‌ــای محبوب برای اســتـــفاده از آن‌هـا باشـد.

 

حدود ۳۰ درصــد از افراد هم برای خرید فیلـترشـکـن به سایــت‌ــهـای فعــال در ایـــن زمـینــه را انــتـخـاب میـــ‌ــکنــنـد، بایـد بدانیــد که فیــلترشکـــنــ‌ـهــا با تغـیـیـر آی پی آدرس ایـــنــترنــت و انــتقال آی پی آدرس به سرورهای کشورهای خارجـی دسترســی به سایت فیـــلـــتـر شده را فراهم می‌ـــکـنــند، شایــد در هنگام خریـد فیلـتـرشکــن به خود بگویید که سه هزار تومان پولی نیسـت! ولی با تحقـــیـــقی که انجــام شده خوب است بدانیـد که برخــی سودجویان با خریـــد سرورهـای مجازی خارج از کشور و با هزیـــنــه‌هـــای محـدود صاحــب درآمـــدهـــای میــلیونی می‌ـشوند، برای مثــال طبـــق گفــتــه یکـی از فروشنـدگان فیــلــتــرشـکــن با فروش ماهـــانــه ۱۰۰۰ فیلتـــرشـکـن درآمــد تقـــریــبــی ۵ تا ۷ میـلیون تومانی را کســـب میــ‌ـکـــنـــد و در عوض هزیــنـه او برای ارائه فیلتـرشـــکن ماهـــیـــانـــه ۲۰۰ هزار تومان اسـت و این افراد بدون کار خاص و فقط با بازاریــابــی صاحـب درآمـد چشـــمـــگـــیــر می‌ـشوند.

 

شایـد دلــیـلـی که ما بیشــتر به دنبال دور زدن فیلـــترینگ هسـتـیم، حســـاس شدن به کلمه دستــرســی به ایـــن سایـــت امـکـــان ندارد باشـد، مطمئن باشـــیــد که ستاد فیلـتـرینـــگ بدون دلــیـــل هیـچ سایـتــی را فیلتر نمـــی‌ـــکنـــد، بلکه دلـایــلی مثـــل مســتـهجن بودن، مخـــالـفت با اعتقـادات دیــنی، دزدی اطــلاعــات و … سبــب فیـلتــریـــنگ هستند، پس بایــد با احتـرام به هنـــجـــارهــای تعـــیـــین شده از پولشویی و سرقت اطـــلــاعــات شخــصـــی خود جلوگیری کنیـــم.

 

فیلتر شکن Psiphon برای تلگرام و اینستاگرام از سرور گوگل

دانلود تلگرام ایکس X سریع و بدون فیلتر با امنیت و جذابیت بیشتر

باکس دانلود
دانلود فیلترشکن رایگان تلگرام پرسرعت vpn جدید موبایل – سایفون و …
2.69/55
امتیاز 2.69 ( 13 رای )
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمامی حقوق از جمله قالب و مطالب به سایت ماه نو تعلق داشته و هر گونه کپی برداری حرام است . - طراحی شده توسط پارس تمز